Мукачівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І - ступеня - гімназія"

"Школа - це простір життя людини;

тут вона готується до життя та живе"

Головне завдання Мукачівської гімназії - виховувати освічену, творчу особистість, сприяти становленню її як людини. Завдання кожного педагога - вчити так, щоб в майбутньому доросла людина могла розкрити свої потенційні можливості і стати корисною суспільству.

На сьогоднішній день Мукачівська гімназія налічує 9 класів початкової школи, з яких 3 класи - з наданням додаткових освітніх послуг за рахунок батьків. Гімназійна ланка нараховує 12 класів, з яких учні 7(11) класу вивчають дві іноземні мови - профіль навчання - філологічний, а учні 6(10) класу вивчають іноземну мову і за рахунок варіативної складової та враховуючи професійну підготовку учнів введено курси за вибором для профільних груп: І група - вивчення іноземної мови, ІІ група - вивчення рисунку і живопису.